Henryk kuna aukcja
WebMay 30, 2024 · Henryk Kuna (1879 Warszawa – 1945 Toruń), Pejzaż, 1927 r. Sopocki Dom Aukcyjny event 2024/05/09 brak ofert 2 097 EUR Henryk Kuna (1879-1945), … Henryk Kuna (1879 - 1945) Głowa dziewczyny, lata 20. XX w. brąz patynowany srebrzony, podstawa kamienna / wys. 38 cm sygn. z tyłu: HKUNA oraz stempel odlewni: MERONI RADICE PARIS Estymacja: 60 000 - 80 000 zł 13 275 - 17 700 EUR 15 749 - 20 998 USD Cena sprzedaży: 80 000 zł 17 700 EUR 20 998 USD Aukcja Rzeźba i Obiekty Przestrzenne
Henryk kuna aukcja
Did you know?
WebHenryk Kuna (ur. 6 listopada 1879 w Warszawie, zm. 17 grudnia 1945 w Toruniu) – polski rzeźbiarz żydowskiego pochodzenia, malarz, nauczyciel akademicki, w latach 1932–1939 … WebMar 2, 2024 · Katalog Aukcji Sztuki Dawnej, organizowanej przez Dom Aukcyjny Agra-Art. Wybitne obrazy polskie - Axentowicz, Brandt, Fałat, Kossak, Makowski, Malczewski, Matejko ...
WebAukcja Internetowa Sztuki Współczesnej - 27 lipca 2024. Lista zobacz wszystkie obiekty z tej aukcji Galeria. Obiekt w archiwum [ status: zarchiwizowany] ... którego laureatem był Henryk Kuna). Od tej pory polskie środowisko artystyczne podzieliło się na dwa obozy - zwolenników bądź zagorzałych przeciwników postawy twórczej ... WebAUKCJE AUKCJA DZIEŁ SZTUKI Henryk Kuna - Głowa dziewczynki w kapturku, 1910, 24. Henryk Kuna - Głowa dziewczynki w kapturku, 1910 wszystkie obiekty Proweniencja Wystawiany Nr katalogowy: 24 Henryk Kuna (1879 - 1945) Głowa dziewczynki w kapturku, 1910 brąz, odlew późniejszy / wys. z podstawą 46 cm sygn.: KUNA oraz odcisk odlewni …
WebPłeć: samiec Hodowca - rasa: oryg. Henryk Gawkowski Zakończenie: 16.04.2024 godz. 20:00 Kontakt: 799 912 322 Opis: Oryginalny gołąb z hodowli Henryka Gawkowskiego. Szczegóły pochodzenia w rodowodzie. Więcej informacji pod nr tel.: 799 912 322 ***przed zalicytowaniem proszę o kontakt z właścicielem w sprawie płci tego gołębia WebDESA Unicum S.A. ul. Piękna 1A, 00-477 Warszawa NIP: 527-26-44-731 telefon: +48 22 163 66 00 email: [email protected]
WebAukcja: 17 marca 2024. godz. 19.00 Dom Aukcyjny Polswiss Art ul. Wiejska 20, Warszawa Wystawa przedaukcyjna: 28 lutego - 17 marca 2024 r. Dom Aukcyjny Polswiss Art ul. Wiejska 20, Warszawa Pobierz katalog PDF Zamów drukowany katalog Licytuj online Kontakt w sprawie obiektów: [email protected] tel.: +48 (22) 628 13 67 ZLECENIE …
WebDec 13, 2024 · 3.7K views, 4 likes, 1 loves, 0 comments, 1 shares, Facebook Watch Videos from Polswiss Art: Henryk Kuna (1879-1945) „Rytm mały", 1920 brąz patynowany /... painter bright vicWebHenryk Kuna(Warszawa 1879 – Toruń 1945) - jeden z najwybitniejszych polskich rzeźbiarzy XX wieku. Studia rozpoczął w pracowni rzeźbiarskiej Piusa Welońskiego, a następnie kontynuował je w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie u Konstantego Laszczki. Do Paryża udał się po raz pierwszy w 1903 i wówczas duży wpływ wywarła na niego twórczość … subway cottle road san jose caWebMar 25, 2024 · Henryk Kuna rzeźbiarzem? Wybór kariery artysty nie był dla niego oczywisty. Urodził się bowiem w ortodoksyjnej rodzinie żydowskiej, przez wiele lat kształcił się na rabina, a twórczość rzeźbiarska wiązała … subway cotteridgeWebHenryk Kuna (c.1885 – 17 December 1945) was a Polish sculptor, active in the early twentieth century. His long career produced many famous works of arts including several … painter boxWebAukcja „Kobieta w Sztuce” ... Henryk KUNA (1879 - 1945) Nr katalogowy 409. Głowa Chrystusa w koronie cierniowej drewno owocowe, częściowo polichromowane, sygn. na boku rzeźby z prawej: H.KUNA Cena wywoławcza. 13 000 zł ... painter brings in a lost modelWebAUKCJA RZEŹBY 24 WRZEŚNIA 2015 (CZWARTEK) GODZ. 19 WYSTAWA OBIEKTÓW 15-24 WRZEŚNIA 2015 R. PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK W GODZINACH OD 11 DO 19 ... Kuna Henryk 52 Lambert-Rucki Jean 36, 37 Laszczka Konstanty 56 Ładniewska-Blankenheimowa Wanda 22 Łodziana Tadeusz 15 Maleszewski Zbigniew 21 Marek … painter boydWebHenryk Kuna był jedną z najbarwniejszych postaci artystycznego świata międzywojnia. Syn rabina, uczeń jesziwy (czyli szkoły rabinackiej) w Ciechanowie, języka polskiego uczył … painter boy